iPhone dėklai – didesnė apsauga už mažesnę kainą

Daugeliui kylą klausimą, kokį geriausia dėklą pasirinkti, kuomet nusiperkate išmanų telefoną. Pastaruosius būtų galima skirstyti į kategorijas pagal tai, ką jie apsaugo. Ar jums reikalingas atverčiamas, kuris apsaugotų tiek ekraną, tiek mobiliojo nugarėlę ar tik toks, kuris puoštų tik nugarytę, nes priekyje bus plėvelė. Priklausomai nuo jūs gyvenimo būdo ir panašiai, reikia rinktis labiausiai tenkinantį variantą. O koks jis yra konkrečiai Jums – žinote ir galite nuspręsti tik pats.

iPhone dėklai, kaip ir bet kokio kito telefono apsaugos priemonės skiriamos gal tai, kurią sritį labiausiai norite apsaugoti, o tai jau remiasi į paprasčiausia jūsų gyvenimo būdą, kuris ir nulemia panašaus pobūdžio veiksnius.

Dėklai iš visų pusių dažniausiai apsaugo telefoną, kurį turi ypač aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys asmenys: sportininkai, vakarėlių liūtai ar panašiai. Tačiau svarbu įvertinti, kad jį nuolat reikia būti tarsi “atvertus” lyg piniginę, tad daugeliui tai nėra patogiausias pasirinkimas. Jei jūs važiuojate dviračiu – rašyti žinutę ar net paprasčiausiai surinkti telefono numerį bus labai sunku. Toks dėklas iPhone paverčia mini kompiuteriu, kuriuo patogiausia naudotis tik stabiliai sėdint darbo vietoje.

Kitas pasirinkimas, turbūt dažnesnis, iPhone dėklo nugarėlės. Tokiu atveju jums būtinai reikalinga plėvelė, kad telefono jutiminis ekranas, kuri būtų galima pavadinti smegenų uždangalu, nesusibraižytų, ant jo nesikauptų dulkės ar riebalai. Jei nuplėšėte plėvelę, kuri buvo prietaisą įsigyjant – būtina nusipirkti naują. Taip daug praktiškesnis dėklo variantas, tačiau nukritus ant žemės ekranu į viršų – mažai galimybių, kad pastarasis liks visiškai sveikas ir nepažeistas.

Galiausiai, vietoj dėklo galima įsigyti tik prietaiso šonelius, kurių pagrindinė funkcija yra padėti iPhone laikyti paprasčiau. Galbūt ir yra maža galimybė, kad pastarasis nukris ant šono, tačiau tikrai labai abejotina, tad jei perkate vien dėl saugumo, pastarasis bus žemiausio lygmens.

Kiekvienas apsaugos būdas yra savaip vertinamas. Jei jau nežinote, kuris yra jums geriausias pagalvokite, ar dažnai numetate savo turimą prietaisą ant žemės. Kuo jis dažniau krenta – tuo stabilesnio dėklo Jums būtinai reikia. O kuomet pasirinkimas toks platus – rasti tinkamiausią variantą bus labai paprasta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *