Vyrui geriausia dovanoti save

Kai kurios moterys tvirtina, kad rasti vyrui dovaną, kuri jam išties patiktų yra be galo sunku. Juk merginai galima paprasčiausiai nupirkti papuošalą ir panašiai. Moteris tikrai bus laiminga ir neieškos jokių kabliukų, kuriais galėtų pasiskųsti. Štai su vyrais yra kiek sudėtingiau. Juk reikia labai atidžiai ieškoti daikto, kuris jiems tikrai patiktų. Įvertinkite jo praeitį, ką jis mėgo anksčiau ir apie ką kalba paskutiniu metu. Atidžiai apgalvokite kiekvieną kabliuką ir galbūt pavyks rasti tai, kas jam tikrai tiktų. Žodžiu turėkite labai daug laiko, nes dovanos vyrams jo reikalauja.

Geriausia padovanokite save

Pigiausias variantas, kuris tikrai pasiteisins – padovanokite save. Skamba gal net kiek baugiai – tikrai ne. Dovanos vyrams yra labai universalios ir puikios todėl, kad dovanodami jam tuo pačiu teikiate dovanėlę ir sau. Pavyzdžiui, nustebinkite savo vyrą nuostabia ir romantiška vakariene. Sugalvokite, kaip originaliai ją pateikti. Visai nebloga idėja, kurią kartą išbandė viena iš pagrindinių “SEKSO ir MIESTO” personažių – pateikti suši ant savo kūno. Idėja labai originali, o jeigu jūs taip esate drąsi ir nebijote visu gražumu atsiskleisti savo vyrui – tuomet pasinaudokite šiuo variantu.

Padovanokite vyrui – sau naują daiktą

Kitas labai originalus būdas nustebinti mylimą žmogų yra padovanoti jam save nuostabių apatinių komplektuke. Aišku, nepirkite visko tik pagal savo poreikius – pagalvokite, kokia spalva ir kokio pobūdžio nėriniai jam patinka ir tuo besiremdami būtent nupirkite apatinius. kadangi kiekviena moteris trokšta tokio pobūdžio atsinaujinimo, o kiekvienas vyras geidulingai žiūri į taip atrodančią savo moterį – tai gauname dvigubą naudą viename.

Aišku, pats geriausias variantas, jei abu dalykus: ir vakarienę, ir nuostabius apatinius derinsite vienoje vietoje. Kodėl gi nenustebinus mylimo žmogaus, kai viskas yra taip paprasta. Aišku, ši dovana dažniausiai reikalauja nemažai finansų, tačiau juk teigdamas dovaną savo vyrui, tuo pačiu ją  dovanojate ir sau.  Taip pat tokio dovanos dažnai labai sustiprina santykius, tad tai rekomenduotinas pasirinkimas vestuvių metinių proga.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *